اثری جدید از راندا برن نویسنده کتاب پرفروش راز

این بزرگ ترین رازگشایی در زندگی توست

کتاب بزرگترین راز نوشته راندابرن با ترجمه فارسی نفیسه معتکف منتشر شد. این کتاب بزرگ ترین اکتشاف بشر را آشکار می کند و راه های خلاص شدن از منفی گرایی، مشکلات، آنچه را نمی خواهی، و زندگی توأم با سعادت و خوشی ابدی را نشانت می‌دهد...

هم اکنون بخرید
image
bg
img
img
img
img
shape
shape

آنچه که در این کتاب می خوانید، زندگی تان را متحول می کند .

نگاهی به موضوعات در این کتاب

آگاهی از ماهیت واقعی مان، حالا آسان تر از همیشه است. برای تک تک ما امکان پذیر است که یکراست به خانه برویم. شاید در آینده به این آسانی نباشد، خبر نداریم. پس اگر می توانی همین حالا از این فرصت زندگی ات و این آموزگاران الهام بخش نهایت استفاده را ببر

  • رهایی از ذهن
  • درک قدرت احساسات
  • پایان احساسات منفی
  • پایان درد و رنج
  • فسخ باورهای محدود کننده
  • خوشبختی ابدی


هم اکنون بخرید
image

نظرات دیگران

آنچه دیگران درباره این کتاب می گویند

زندگی نامه نویسنده کتاب بزرگترین راز

راندا برن (RHONDA BYRNE)

متولد ۱۲ مارس ۱۹۴۵ در ملبورن استرالیا است. او جزو برترین نویسندگان و تهیه‌ کنندگان جهان است یکی از برترین آثار او “مستند فیلم راز” و “کتاب راز” است. راندا برن بر روی زندگی بسیاری از افراد تأثیر گزاشته است به طوری که مجله معروف تایم در سال ۲۰۰۷ راندا برن را جزو ۱۰۰ فرد تاثیرگذار جهان معرفی کرد.

زندگی نامه

راندا برن سرشار از امید‌هایی است که باید در ناامیدی آنها را بیابیم و به سوی موفقیت قدم برداریم. خانم راندا برن یکی از شگفت انگیز‌ترین کتاب‌های جهان یعنی کتاب راز را نوشته است.

کتاب راز

آنقدر مورد استقبال قرار گرفت که راندا برن را بیشتر به خاطر کتاب راز می شناسند؛ چرا که کتاب راز در سال ۲۰۰۷ در بیش از ۱۹ میلیون نسخه به ۴۰ زبان دنیا ترجمه شد و به یکی از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین کتاب‌های جهان تبدیل گشت. همچنین قریب به ۲ میلیون نسخه از کتاب راز به فروش رفت.

image
shape
img
img
shape
shape
shape
shape

سه گذر تا زندگی جدید

گذر اول

وقتی کاملا تشخیص بدهی که چه کسی هستی، زندگی ات بدون مشکلات، دلخوری، لطمه ی روحی، نگرانی یا ترس می شود و لذت، مثبت اندیشی، رضایت و خشنودی، احساس وفور نعمت و آرامش وجود را فرا می گیرد.

گذر دوم


هزاران سال است که حقیقت را گم کرده ایم چون مشکلات و حوادث زندگی و رویدادهای تکرار شونده ی دنیا حواسمان را پرت کرده است.

گذر سوم


ما حق انتخاب داریم که یا خودمان را از طریق جسممان بشناسیم یا کسی که واقعا هستیمی. جسم با درد و رنج همتراز است و واقعیت وجود تو با شادی و لذت بی پایان.

حست رو خوب کن همین !!!

shape
img
img
shape
shape
shape
shape

کتاب‌های دیگر راندا برن

screenshot

کتاب معجزه

600000ریال
screenshot

کتاب راز

490000ریال
screenshot

کتاب قدرت

540000ریال
بالا